ANA SAYFA HAKKIMIZDA FAALİYETLERİMİZ FİYATLARIMIZ FOTO GALERİ İLETİŞİM
Hakkımızda

ÖRNEK HALI YIKAMA FABRİKASI / ANKARA


* 1992 Yılında Faaliyetine Ankara Bağlum'da 2,5 Dönüm 600 m2 2 Katlı kendisine ait işyerinde başlayan firmamız, halı yıkama ve temizleme, yerinde halı,koltuk ve yatak temizleme, overlok hizmetini ücretsiz servisiyle yaz kış demeden her mevsim sürdürmektedir.

* ÖRNEK HALI YIKAMA olarak amacımız; sizlere modern güvenilir profesyonel çalışan sistemli müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir işletmecilik hizmeti sunmaktır.

* Bu amaçla farkımızı sizlere sunabilmek için en son teknolojiyle üretilmiş Tam Otomatik Toz Alma Makinaları, Full Otomatik Yıkama Makinaları, Otomatik Santrifüj Makinaları, Otomatik Hav Alma ve Paketleme Makinaları deneyimli kadro ve doğal anti bakteriyel şampuanlarla 2550m2 kendi mülkümüz olan binamızda ücretsiz servisimizle 4 mevsim birinci sınıf hizmet vermekteyiz.


HALILARINIZ ARKALI VE ÖNLÜ TEK TEK YIKANMAKTADIR. HAVUZ SİSTEMİ KULLANILMAMAKTADIR

* Gelişmiş otomasyon sistemi, sms, müşteri tanıma sistemi, kapıda kredi kartı ile ödeme imkanları ile teknolojiyi yakından takip etmektedir.

* Düzenli halı yıkama işlevi yaptırmanız ve doğru halı yıkama teknikleri uygulayan full otomatik halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz halılarınızı daha uzun süre kullanmanızı sağlar.

* Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu sebeple halılarınız yeterli halı yıkama parkuruna sahip olmayan veya yağlı otopark ortamlarında halı yıkayan halı yıkamacılarına teslim edilmemelidir.

* El dokuma halılar kilimler deforme edilmeden renkleri birbirine karıştırılmadan yıkanmaktadır. Battaniye yıkama ve yorgan yıkama özel yorgan makinelerinde ürün zarar görmeden yapılmaktadır.

* Halı yıkatmadaki ilk tercihiniz ÖRNEK HALI YIKAMA gibi tam donanımlı bir yıkama fabrikası olmalıdır.

* Ankara halı yıkama denince ÖRNEK HALI YIKAMA bu özellikleri taşımaktadır.

* Ankara halkımızdaki oluşturduğumuz güven ve memnuniyetten dolayı guruluyuz.

(Halılarınızı teslim alırken Tarafınıza verdiğimiz makbuz örneği ektedir. Büyük görmek için lütfen üzerine tıklayınız.)

Copyright: Örnek Halı Yıkama Fabrikası 2016 I Site Map I
Web Design: Eylül Ajans Net Tr